joga dla dzieci

artysci graja na scenie

07.09.2019 r. - 11:30 - 12:15 - Namiot warsztatów dzieci

08.09.2019 r. - 12:00 - 12:45 - Namiot warsztatów dzieci

Jestem dyplomowaną nauczycielką jogi fizjoterapeutką. Pierwszy raz stanęłam na macie w 2009 roku i od tej pory szukam doskonałego połączenia mądrości asan z mądrością biomechaniki naszego ciała.

Przez te lata nabawiłam się wielu kontuzji , ale wiele też naprawiłam w swoim ciele i dziś wiem, że lepiej zrobić mniej, ale dobrze, niż dużo, a niewłaściwie. Cały czas poszukuję zrozumienia jak ćwiczyć, aby joga była dla nas bezpieczna.

Niesamowite jest też to, jak joga wpływa na naszą psychikę i na nasze codzienne funkcjonowanie. Jako nauczycielka przekazuję swoje własne doświadczenia. Jestem zafascynowana pracą z kręgosłupem - jak ćwiczyć i poruszać się, aby codziennie czynności były dla nas bezpieczne. To wszystko przekazuję na zajęciach z dorosłymi jak i dziećmi.

JOGA uczy...cierpliwości do siebie i innych...akceptowania różnic...oddechu...utrzymania prawidłowej postawy ciała...uspakaja nasze zbyt rozbiegane ciało i umysł...wzmacnia nasze ścięgna , więzadła , mięśnie...poprawia elastyczność...no i wzmaga radość:-)

Jestem mamą dwóch wspaniałych synów : Antoniego:-* i Franciszka ....Lubię jazdę na rowerze , spacery z psem , morsowanie w Bałtyku , wegańskie przepisy , mądre traktowanie Zwierząt i całej Planety , segregację śmieci , seriale skandynawskie ,poznawanie nowych ludzi i miejsc...na co dzień uśmiech , życzliwość i ...w miarę pozytywne myslenie...

Pozdrawiam i do zobaczenia na macie

Magdalena Wiaksa