teatr pomarańczowy cylinder - leśne opowieści

artysci graja na scenie

08.09.2019 r. - 13:30 - 14:00 - Scena Główna

Tematyka: poszanowanie czyjejś własności, bezpieczeństwo na drodze, tolerancja wobec nowych osób w naszym otoczeniu, posiadanie własnych pasji, szacunek wobec innych. Zapraszamy do naszego zwariowanego lasu, gdzie zwierzaki mają do opowiedzenia kilka ciekawych historii, a każda z nich kończy się pouczającym morałem.

Głównym konferansjerem w spektaklu jest sympatyczny i mądry Kruk Karol. Obok niego wystąpią także miś, zając, pszczółka i inne leśne owady oraz cała rodzinka wiewiórek. Przybędzie także gość specjalny z innego kontynentu, ale to już niespodzianka. Obok dwójki naszych aktorów, w spektaklu wykorzystane zostaną także pacynki. Będziemy mieli okazję posłuchać leśnej gitarowej ballady o tolerancji i przyjaźni.

Cały spektakl stworzony jest z trzech zabawnych skeczy-etiud, opisujących inny istotny problem. Przez zabawę z dziećmi uczymy ważnych leśnych prawd, które jak się okazuje są bardzo uniwersalne i obowiązują także w ludzkim świecie. W spektaklu duży nacisk kładziemy na stosunek do innych, tolerancji, wartości przyjaźni oraz posiadania własnych pasji. Całość proponujemy w całkowicie bezstresowej atmosferze.

artysci graja na scenie artysci graja na scenie