teatr pomarańczowy cylinder - profesorek wodorek i superbohaterowie

artysci graja na scenie

07.09.2019 r. - 13:00 - 13:30 - Scena Główna

Tematyka: mycie rąk przed jedzeniem, higiena jamy ustnej, zagrożenie ze strony wirusów i bakterii, profilaktyka uzależnień, (wersja dla szkół podstawowych), odpowiednie ubieranie się. W spektaklu dzieje się tyle, że aż trudno to opisać.

Spektakl jest pełen dobrych żartów, skeczy i czasem nie wiadomo czy to teatr czy kabaret. Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni, gdy dowiedzą się że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu! Profesorek Wodorek zaprasza dzieci do swojego laboratorium.

Spektakl dotyczy problemów higieny oraz uzależnień więc wezmą w nim udział bakterie, wirusy oraz części ciała, takie jak płuca. Przyjrzymy się z bliska rączkom i zobaczymy czy na pewno są czyste. Okaże się dlaczego ich staranne mycie przed jedzeniem jest takie ważne. Nie mówimy lecz pokazujemy jakie negatywne skutki może wywołać lekkomyślność.

Spektakl jest interakcyjny. Profesorek zaprosi dzieci do stworzenia szalonej orkiestry, która w rockandrollowym stylu rozweseli największego ponuraka. Dzieci dodatkowo będą miały bardzo śmieszne zadanie aktorskie do odegrania w jednej ze scen. W spektaklu występuje dwójka aktorów, pacynki i kolorowe pełne, fantazji stroje, które poruszą wyobraźnię. Oprócz oryginalnej autorskiej muzyki i szalonej piosenki, będziemy świadkami wyjątkowo oryginalnej poezji.

artysci graja na scenie artysci graja na scenie