soca tots

artysci graja na scenie

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 1 do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami.

Zajęcia sportowe dla dzieci od 1 do 3 lat

W tej grupie wiekowej dzięki zajęciom sportowym dla dzieci rozwijamy zdolności fizyczne, koordynację, równowagę i zręczność. W oparciu o umiejętności posługiwania się piłką nożną, nabyte na pierwszym etapie SOCATOTS, dzieci uczą się piłkarskich umiejętności. Wykorzystują rozwiniętą wcześniej równowagę i odkrywają nowe sposoby panowania nad piłką. W ten sposób podczas zajęć ruchowych z piłką nożną, dzieci zwiększają kontrolę swojego ciała. Zajęcia sportowe SOCATOTS to także czas spędzony na budowaniu więzi i zaufania pomiędzy rodzicami i dziećmi. To jeden z najistotniejszych elementów naszych ogólnorozwojowych zajęć dla dzieci.

Zajęcia piłkarskie dla dzieci od 3 do 5 lat

Zajęcia z piłką nożną dla dzieci w tej grupie wiekowej bazują na rozwoju naturalnej koordynacji ruchowej i zainteresowania piłką w tym wieku. Dzieci uczą się wykonywać trudniejsze polecenia, wyrabiają w sobie dobre nawyki tj. trzymanie głowy w górze podczas pracy z piłką, co pozwala im widzieć to co dzieje się dookoła przy jednoczesnej kontroli piłki. Piłka nożna dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim proste ćwiczenia polegające na kontrolowaniu futbolówki oraz początki żonglowania. Dzieci nadal pracują z rodzicami lub opiekunami, jednak współpracują też w małych grupach z rówieśnikami w ramach zajęć sportowych dla dzieci.

artysci graja na scenie artysci graja na scenie