Warsztaty Kreatywnego Myślenia

artysci graja na scenie

07.09.2019 r. - 14:30 - 16:15 - Namiot warsztatów dzieci

08.09.2019 r. - 15:00 - 17:00 - Namiot warsztatów dzieci

O nas:

Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB powstał w 1995 r. Celem naszej działalności jest odkrywanie talentów i uzdolnień dzieci, i młodzieży oraz stwarzanie im warunków do prezentowania oryginalnych pomysłów. Działalność ośrodka obejmuje grupowe zajęcia warsztatowe, podczas których młodzi ludzie w twórczej atmosferze zdobywają umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, współpracy w grupie oraz praktycznego zastosowania wiedzy nabytej w szkole.

Rozwijają zarówno zdolności humanistyczne, jak i ścisłe. Co roku dzieci i młodzież z Ośrodka DAMB biorą udział, z sukcesami, w Ogólnopolskim Finale konkursu Odysei Umysłu. Mistrzostwie Polski uzyskują prawo reprezentowania naszego kraju na Finałach Światowych, które odbywają się w USA. Każdego roku nasze drużyny przywożą z Ameryki liczne medale, dotychczas udało nam się zdobyć: 12 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe, a dodatkowo zostaliśmy 4 krotnie wyróżnieni prestiżową nagrodą Ranatra Fusca za wyjątkową kreatywność.

Warszaty kreatywnego myślenia:

Czy Twoje dziecko zadaje mnóstwo pytań, jest ciekawe świata i lubi eksperymentować z różnymi przedmiotami? Wymyśla nowe gry, jest trochę niesforne i często przewodzi w zabawach z dziećmi? A może jest typem naukowca, ogląda z pasją Discovery, obczytuje encyklopedie i zaskakuje Cię niesamowitymi opowieściami? Wiemy, że nie łatwo być rodzicem takiego malucha, dlatego chętnie pomożemy Ci w rozwijaniu Jego zdolności.

Nasze warsztaty to przygoda intelektualna i podróż w krainę wyobraźni. Burza mózgów wydobywająca najbardziej twórcze pomysły, grupowe konstruowanie zaskakujących wynalazków, pełne dowcipu i ekspresji ćwiczenia teatralne, tworzenie niekonwencjonalnych dzieł artystycznych, ciekawe gry zespołowe i poznanie swoich mocnych stron. To tylko niektóre z zadań jakie przygotowaliśmy aby w pełni obudzić w Twoim dziecku „bakcyla twórczości”.

artysci graja na scenie